به موسسه حقوقی ثبت رسا خوش آمدید

با ما در ارتباط باشید

(خط ویژه 77045247-021)
 

درباره ما

از اینکه به ما این فرصت را دادید تا خود را معرفی نماییم از شما بسیار سپاسگزاریم.
موسسه گروه فروزان عدالت رسا بشماره ثبت 38119 با سال ها سابقه در امور ثبتی شرکت ها و امور حقوقی  توسط کادری مجرب ومتخصص از وکلاء ، مشاوران و نیروهای متخصص و با تجربه مفتخر است در کمترین زمان ممکن ، با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت بصورت تمام وقت آماده ارائه خدمات در خصوص ثبت شرکت و اعمال تغییرات انواع شرکت ها و موسسات و تمامی امور حقوقی می باشد.
مفتخریم اعلام نماییم با همکاری کادری مجرب و توانمند رضایت و اطمینان شرکت ها ، مؤسسات و مراجعین خود را در تمام دوران فعالیت خود جلب نموده ایم و هیچ گونه پرونده لاینحل و نا فرجامی در دوران فعالیت خود نداشته ایم و برای تحقق این امر نیروهای متخصص و کارآمد مجموعه بی وقفه در حال تلاش و حل مشکلات شرکت ها  ، مؤسسات و مراجعین محترم بوده و می باشند .
با توجه به روند قانونگرائی و استحکام قانونمندی در جمهوری اسلامی ما معتقديم امروز بايد هر فرد، يک مشاور در زمينه امور ثبتی ، امور حقوقی و خدمات اداری مرتبط داشته باشد چون غالب مشکلات و مسائل پيش آمده از بی اطلاعی مؤدی بوجود می آيد لذا ما با فراهم آوردن امکانات وسيع مفتخريم که سرويسی ويژه و تخصصی به مشتريان محترم داده و به اطلاع شما برسانيم که کار را بايد به کاردان سپرد.

  • ثبت و تغییرات شرکتثبت و تغییرات شرکت خود را با آسودگی به ما بسپارید ما دغدغه های شما را کم می کنیم .
  • ثبت تخصصی برند و لوگواین اطمینان به شما داده می شود که شما با گروهی متعهد کار خواهید کرد.
  • اخذ انواع جوازکارشناسان ما با تجربه ای بسیار طولانی و با علم به قوانین جدید در کنار شما خواهند بود.
  • دادگاه های تخصصی مالکیت فکری و معنویتخصصی ترین مشاوره در زمینه های دادگاه های مالکیت فکر و معنوی را از تیم ما دریافت خواهید کرد.

چرا ما

قبل از انجام هرگونه خدمات فوق، یک جلسه مشاوره رایگان صورت می پذیرد.
قابل توجه متقاضیان محترم، کلیه امور فوق توسط این شرکت از ابتدا تا انتها در غیاب اشخاص صورت می پذیرد.
بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلند مدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کاراست، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای مجموعه رســـا تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

محل ما روی نقشه

چاپ
بالا